به IFNAA.IR خوش آمدید.
۰
[ سبد خرید شما خالی است ]

رشد قیمت قراضه در شرق چین- 24/ 03/ 1390

مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در شرق چین طی هفته گذشته افزایش یافته است. کمبود موجودی دلیل اصلی رشد قیمت قراضه می باشد.

روز نهم ماه ژوئن یکی از کارخانه ها در ایالت جیانگسو قیمت خرید قراضه خود را 11 دلار هر تن بالا برد. در حال حاضر قیمت خرید قراضه سنگین این کارخانه به 592 دلار هر تن همراه با 17 درصد مالیات ارزش افزوده رسیده است.

به دنبال این امر عرضه قراضه افت بیشتری را تجربه کرده و دیگر کارخانه ها نیز به منظور تامین موجودی مورد نیاز، قیمت خرید خود را بالا برده اند. در این میان قیمت خرید قراضه یکی از کارخانه ها رشدی 3 دلاری را در هر تن تجربه کرده و به 594 دلار هر تن همراه با مالیات ارزش افزوده رسیده است. کارخانه های دیگر نیز قیمت خرید قراضه خود را 7 تا 12 دلار هر تن بالا برده اند.

در حال حاضر قیمت قراضه سنگین در شرق چین 578 تا 601 دلار هر تن می باشد که 7 دلار هر تن بیشتر از هفته قبل است.

به نظر می رسد که قیمت قراضه به بالاترین حد خود رسیده است. عده ای از تجار با توجه به رکود بازار محصولات تمام شده بر این باورند که امکان رشد بیشتر قیمت قراضه ضعیف است. این در حالی است که برخی از تجار نیز پیش بینی می کنند طی چند هفته آینده تعداد بیشتری از کارخانه ها قیمت خرید خود را بالا خواهند برد و این امر منجر به رشد بیشتر قیمت ها در بازار خواهد شد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۴۵۰
کد خبر : ۱۰,۸۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید