به IFNAA.IR خوش آمدید.
۰
[ سبد خرید شما خالی است ]

رشد قیمت قراضه در ترکیه

پایگاه خبری تحلیلی فولاد (ایفنا)- پنجشنبه گذشته بازار واردات قراضه در ترکیه رونق داشت چرا که کارخانه ها به دنبال خرید بودند و عرضه کننده ها نیز قیمت ها را بالا بردند. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و2 خلوص 20-80 تا 2 دلار رشد داشته 254 دلار هر تن سی اف آر شد.

قراضه 20-80 انگلیس در 248 دلار هر تن سی اف آر خریداری شد ولی بعید است معاملات بعدی در این سطح باشد و بالاتر خواهد رفت. تجار قراضه تمایل زیادی به فروش نشان نداده اند و در حال بررسی هزینه های تولید بودند تا قیمت را مشخص کنند. به نظر آن ها روشن نیست قیمت تا چه حد جا برای افزایش دارد چون بازار میلگرد ترکیه وضعیت خیلی خوبی ندارد.

به گزارش ایفنا، قیمت فعلی میلگرد صادراتی ترکیه 400 دلار هر تن فوب است و اختلاف قیمت میلگرد و قراضه 146 دلار هر تن است در نتیجه حاشیه سودی برای کارخانه های ترک ندارد.

عرضه کننده های امریکایی به سایر کشورها فروش های خوبی داشتند . قراضه امریکا در چین270 دلا هر تن سی اف آر و در اندونزی و تایلند در 278 دلار هر تن سی اف آر شنیده شد. تقاضای ترکیه بالاست ولی افزایش فروش به سایر کشورها و وضعیت آب و هوایی نامناسب شرق امریکا می تواند عرضه به ترکیه را کاهش دهد.

منبع: platts

ترجمه: م. تابان شمال

موضوعات مرتبط: فولاد - قراضه - سنگ آهن - قیمت آهن آلات - تحلیل اخبار - اخبار اقتصادی

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۱۴۸
کد خبر : ۳۸,۱۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید