به IFNAA.IR خوش آمدید.
۰
[ سبد خرید شما خالی است ]

عرضه اولین اوراق قرضه جاده ابریشم چین

پایگاه خبری فولاد ایران - اولین اوراق قرضه رسمی راه ابریشم جدید در بازار داخلی چین معرفی شده که در واقع یک ابزار مالی جدید برای این پروژه زیرساختی عظیم می باشد ولی در هر حال مزایای کمی برای صادرکننده اوراق دارد. به گزارش فولاد ایران،   یک شرکت چینی تولید کننده سیمان اخیرا معادل 47 میلیون دلار اوراق قراضه سه ساله شرکتی در بورس سهام شانگهای عرضه کرده است که برای تجهیزات مربوط به ساخت  خط تولید سیمان در لائوس با ظرفیت تولید 500 تن در روز می باشد. این دسته بندی اوراق قرضه راه ابریشم جدید تحت حمایت کمیسیون مقررات اوراق قرضه چین می باشد که در واقع قانون گذار مربوط به بازار اوراق قرضه چین است. بورس شانگاهی نیز عرضه این اوراق را موفقیتی در راستای پیشبرد طرح محرک های اقتصادی ریاست جمهوری چین می داند.

البته فعالان بازار چندان تحت تاثیر قرار نگرفته اند و معتقدند تنها عنوان عوض شده و به نظر نمی رسد این اوراق جدید فواید خاصی برای صادرکننده اوراق داشته باشد و تضمینی وجود ندارد که بتوان از آن خارج از چین استفاده نمود.

منبع: CNBC

ترجمه: م. تابان شمال

موضوعات مرتبط: فولاد - قراضه - سنگ آهن - قیمت آهن آلات - تحلیل اخبار - اخبار اقتصادی

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۲۷۲
کد خبر : ۴۲,۷۰۸
کلیدواژه ها: پایگاه خبری تحلیلی فولاد اخبار فولاد قیمت فولاد قیمت آهن آلات تحلیل اخبار فولاد مرکزخدمات فولاد ایران قیمت اقلام فولادی پایگاه خبری فولاد قیمت آهن آلات در بازارایران خرید اقلام فولادی آهن آلات خرید آه

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید