English
دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۴:۰۶
به پایگاه خبری تحلیلی فولاد خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

بازار فولاد چین در چه حال است

پایگاه خبری فولاد ایران - هفته اخیر بازار فولاد چین با توجه به وضعیت مبهم بازار داخلی نوساناتی داشته است. با این حال قیمت های صادراتی به روند صعودی ادامه داد چون خرید ها ادامه داشت. میلگرد و ورق گرم صادراتی چین بالا رفته و زغال سنگ در ثبات نسبی مانده است.

به گزارش فولاد ایران، آخرین آمار نشان می دهد تولید فولاد خام چین در ژانویی  و فوریه 8 درصد رشد داشته 149.58 میلیون تن شده است. همچنین کارخانه بائو استیل قیمت های ورق حمل آوریل خود را 45 تا 52 دلار هر تن بالا برده است.

قیمت بیلت در بازار داخلی چین  45 دلار هر تن رشد هفتگی داشته 520 دلار هر تن درب کارخانه با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است.

به گزارش فولاد ایران، ورق گرم صادراتی نیز 10 تا 15 دلار رشد داشته 540 تا 550 دلار هر تن فوب ثبت شده است. در بازار داخلی ورق گرم کمتر از 2 دلار رشد داشته تا 573 دلار هر تن ثبت شد.

میلگرد صادراتی نیز 525 تا 530 دلار هر تن فوب ثبت شده در حالی که هفته قبل 520 تا 530 دلار بود. در بازار داخلی قیمت میلگرد تا 6 دلار رشد داشته 567 تا 573 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده شنیده شد. البته انتظار می رود با افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت ها و بخش مسکن خرید میلگرد در بازار داخلی و صادرات چین بالا برود.

منبع: steel mint

ترجمه: م. تابان شمال

موضوعات مرتبط: فولاد - قراضه - سنگ آهن - قیمت آهن آلات - تحلیل اخبار - اخبار اقتصادی

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲
تعداد کلیک: ۱۲۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی فولاد (ایفنا) به شماره ثبت 29568/91 از وزارت ارشاد اسلامی می باشد.
برداشت مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.