به IFNAA.IR خوش آمدید.
۰
[ سبد خرید شما خالی است ]

موج ورشکستگی و بیکاری فزاینده در آلمان

پایگاه خبری فولاد ایران - گفته می شود گسترش احتمالی تعطیلات آلمان تأثیر منفی عمده ای بر اقتصاد این کشور خواهد گذاشت و سال 2021 را به سال ناامیدی اقتصادی برای این کشور تبدیل خواهد کرد. با توجه به اینکه سطح گسترش کرونا هنوز بالاست، مقامات آلمانی احتمالاً محدودیت های فعلی را تا 10 ژانویه افزایش می دهند. برلین قبل از کریسمس محدودیت های اجتماعی در سراسر کشور را ایجاد کرد که شامل تعطیلی رستوران ها و اکثر مغازه ها بود.


به گفته کارشناسان در صورت ادامه این اقدامات، این کشور با موج ورشکستگی و همچنین افزایش بیکاری روبرو خواهد شد. رئیس موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان در مصاحبه ای گفت: "اگر بنگاه های اقتصادی ورشکسته شوند، پرداخت کوتاه مدت به کارکنان کمکی به روند رو به افزایش بیکاری نمی کند". فراتشر انتظار دارد که برخی از شرکت ها کارگران خود را اخراج کرده و در آینده نزدیک شغل جدیدی ایجاد نکنند. انتظار می رود آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان روز سه شنبه با نخست وزیران این کشور دیدار کند.

رهبران قرار است در مورد تمدید محدودیت هایی که در اوایل دسامبر اعمال شده بود، تصمیم گیری کنند.


به گزارش فولاد ایران، آرمین لاشکت، وزیر رئیس نوردراین-وستفالن، با تأکید بر اهمیت سنجش نظر همه موافقان و مخالفان گفت: "هر تصمیمی که به نفع مراقبت های بهداشتی اتخاذ می شود برای سایر بخشها مضر است."

منبع: راشاتودی
ترجمه: ف. اسکندرخو

۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۳۹۹
کد خبر : ۵۶,۶۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید