به IFNAA.IR خوش آمدید.
۰
[ سبد خرید شما خالی است ]

چین اجازه ترخیص برخی محموله های زغال سنگ استرالیا را صادر خواهد کرد!!

چین اجازه ترخیص برخی محموله های زغال سنگ استرالیا را صادر خواهد کرد!!

پایگاه خبری فولاد ایران - چین قصد دارد علی رغم ممنوعیت واردات زغال سنگ استرالیا اجازه ترخیص چندین محموله زغال سنگ استرالیا را بدهد. ظاهرا این اقدامی با هدف نشان دادن حسن نیت به کشورهایی است که دریانوردانشان در آن کشتی ها هستند. این اقدام نشانگر آن نیست که چین به دنبال رفع ممنوعیت واردات زغال سنگ استرالیاست و روشن نیست که این محموله ها توسط گمرک ترخیص می شوند یا نه. ظاهرا به برخی از کشتی ها که ماه هاست به دلیل این ممنوعیت در دریا گیر کرده اند اجازه داده می شود کارکنان خود را که از کشورهای مختلفی هستند عوض کنند.

به گزارش فولاد ایران،  هنوز معلوم نیست به چند کشتی اجازه تخلیه بار داده می شود در حالی که تاکنون 61 کشتی که حامل زغال سنگ استرالیا هستند منتظر دریافت اجازه تخلیه بار در خارج بنادر چین هستند. این کشتی ها بین عدم اجازه مقامات چینی برای تخلیه بار و از طرفی خریدارها که اجازه نمی دهند آنجا را ترک کنند گیر افتاده اند.

با ادامه دار شدن این داستان نگرانی های حقوق بشری برای 1200 دریانورد حاضر در این کشتی ها جدی تر شده است. شنیده شده ماه گذشته یکی از دریانوردان استرالیایی از شدت فشار وارده از این وضعیت ناخوشایند دست به خودکشی زده بوده است.

منبع: mining.com

ترجمه: م. تابان شمال

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۱۵۴
کد خبر : ۵۶,۹۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید