به IFNAA.IR خوش آمدید.
[ سبد خرید شما خالی است ]

تولید جهانی درگیر کاهش تقاضا

پایگاه خبری فولاد ایران – به گزارش اس اند پی گلوبال، در منطقه یورو، فعالیت در تمام اقتصادهای بزرگ در ماه جولای کاهش یافت. به گزارش فولاد ایران، تورم فزاینده به تقاضا ضربه زد و میانگین شاخص مدیران خرید این بلوک را از 52.1 در ماه قبل به پایین ترین سطح 25 ماهه 49.8 رساند. ایتالیا، دومین مرکز بزرگ تولیدی منطقه یورو پس از آلمان، بدترین عملکرد را داشت و بزرگترین کاهش سفارشات را از زمان اوج همه‌گیری در آوریل 2020 به ثبت رساند.


در بریتانیا، فعالیت‌های تولیدی به 52.1 کاهش یافت که پایین‌ترین سطح از ژوئن 2020 است. در ایالات متحده، شاخص اس اند پی گلوبال از 52.7 در ماه ژوئن به 52.2 کاهش یافت که پایین ترین میزان در دو سال اخیر است، زیرا تولید و سفارشات جدید در پس زمینه تضعیف تقاضا، مشکلات زنجیره تامین و افزایش تورم کاهش یافته است.

در چین، شاخص مدیران خرید از 51.7 در ژوئن به 50.4 کاهش یافت. در ژاپن، این شاخص از 52.7 در ژوئن به پایین‌ترین میزان 10 ماهه خود یعنی 52.1 رسید، زیرا تولید و سفارش‌های جدید کاهش یافت، اگرچه برخلاف چین، شرکت‌های ژاپنی به افزایش کارمندان خود ادامه دادند. هند ثابت کرد که یک استثنا قابل توجه است و از 53.9 در ژوئن به 56.4 جهش کرد، زیرا تجارت جدید و تولید رشد کرد در حالی که فشارهای تورمی تضعیف شد.


منبع: فایننشال تایمز

۱۱ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۳۷۳
کد خبر : ۶۲,۲۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید