به IFNAA.IR خوش آمدید.
[ سبد خرید شما خالی است ]

امریکا در مسیر کاهش آلایندگی

پایگاه خبری فولاد ایران –  بایدن، این هفته، یک طرح بودجه بزرگ برای توسعه گسترده زیرساخت‌های وسایل نقلیه الکتریکی (EV) در سراسر ایالات متحده برای حمایت از توسعه یک ناوگان عظیم الکتریکی راه‌اندازی کرد. رئیس‌جمهور امیدوار است که سرمایه‌گذاری بیشتر در ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی و همچنین اعتبارات مالیاتی برای توسعه و جذب خودروهای برقی، خودروسازان را تشویق و مصرف‌کنندگان را از بنزین به برق سوق دهد. اما، همانطور که عموم به مزایای خودروهای برقی نگاه می‌کنند، آیا این خودروها برای یک کشور بزرگ، مملو از مسافران و مسافت طولانی مناسب هستند؟


به گزارش فولاد ایران، پرزیدنت بایدن در این هفته از اولین دور کمک مالی به مبلغ 900 میلیون دلار برای شبکه های شارژ خودروهای الکتریکی در 35 ایالت خبر داد و گفت: «سفر جاده ای بزرگ آمریکا به طور کامل برقی خواهد شد». این یک بیانیه بلندپروازانه است زیرا خودروهای الکتریکی کوتاه برد هستند و در سفرهای طولانی نیاز به توقف و شارژ منظم دارند. اما ایستگاه‌های شارژ بیشتر در سرتاسر ایالات متحده در نهایت این امکان را برای دارندگان خودروهای برقی فراهم می‌کند که بتوانند سفرهای طولانی‌تری را بدون ترس از یافتن مکانی برای شارژ انجام دهند.


این بخشی از تلاش رئیس جمهور برای تشویق مصرف کنندگان به تغییر خودروهای الکتریکی از خودروهای سوخت فسیلی است. انتظار می‌رود که تصویب اخیر قانون کاهش تورم، با ارائه اعتبار مالیاتی به تولیدکنندگان خودروهای برقی و باتری، از هدف بایدن حمایت بیشتری کند.


توسعه بازار خودروهای الکتریکی مطلوب، از طریق گسترش سیاست‌های آب و هوایی و بودجه و مشوق‌های مالیاتی مرتبط، بسیاری از خودروسازان بزرگ را تشویق کرده است تا فعالیت‌های خود را در ایالات متحده گسترش دهند. شرکت هایی از جمله تویوتا، هوندا، فورد، جنرال موتورز و پاناسونیک سرمایه گذاری در تولید در کارولینای شمالی، میشیگان، اوهایو، میسوری، کانزاس و سایر ایالت ها را اعلام کرده اند. اما مصرف کنندگان هنوز در مورد محدودیت های داشتن یک خودروی الکتریکی در مقایسه با خودروی موتور احتراق داخلی (ICE) نگران هستند.


پرزیدنت بایدن از زمان روی کار آمدن خود راه درازی را برای حمایت از تولید خودروهای الکتریکی طی کرده است و سیاست‌های اخیر تغییرات آب و هوایی و سرمایه‌گذاری‌های زیرساختی احتمالاً رشد این بخش‌ها را بیش از پیش تحریک خواهد کرد. با این حال، خودروسازان همچنین باید نقش خود را در بهبود فناوری باتری ایفا کنند تا خودروهای برقی را برای مصرف کنندگان جذاب تر کنند و در ارتقاء توانایی های EV در مقایسه با خودروهای ICE تلاش کنند.


منبع: Oilprice
ترجمه: ف. اسکندرخو

۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۷۹
کد خبر : ۶۲,۷۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید