به IFNAA.IR خوش آمدید.
[ سبد خرید شما خالی است ]

بازار فولاد اروپا به دنبال نشانه ها

بازار فولاد اروپا به دنبال نشانه ها

 

پایگاه خبری فولاد ایران-فصل تعطیلات اروپا رو به پایان است و امید به بهبود تقاضا می رود. خریدها ماه آگوست عملا متوقف شده بود و فعالان بازار منتظرند ماه سپتامبر جهت گیری قیمت ها را ارزیابی کنند. تولیدکنندگان تلاش کردند تا قبل از تعطیلات تابستانی، قیمت‌ها را برای محصولات ورق و مقاطع افزایش دهند ولی مورد استقبال خریداران واقع نشد.
وضعیت سیاسی نیز بر جو بازار تأثیر می گذارد. در اسپانیا، انتخابات عمومی زودهنگام اخیر بی‌نتیجه بود. مذاکرات قانون اساسی در حال شروع است اما هیچ حزبی اکثریت واضح ندارد. در نتیجه، تصمیمات سرمایه گذاری معلق است.  در همین حال، در آلمان، اعتماد به توانایی دولت برای اقدامی مثبت در پایین ترین حد خود قرار دارد. بر اساس یک نظرسنجی اخیر، 69 درصد از شهروندان آلمانی معتقد بودند که دولت قادر به انجام وظایف خود نیست.  زیرساخت‌ها، سرمایه‌گذاری در حفاظت از محیط زیست و گسترش انرژی‌های تجدیدپذیر به‌عنوان حوزه‌های کلیدی که در آنها رهبری منظمی وجود ندارد ذکر شده است.
به گزارش
فولاد ایران، به نظر می رسد بهبود اخیر در تقاضای فولاد چین سیگنال های مثبتی را برای بازارهای  بین المللی داشته است. با این حال، با توجه به شاخص های ضعیف ساخت و ساز، این خوش بینی کوتاه مدت بود.
در اروپا، احتمالاً فعالیت بازارها مدتی در سطح پایینی باقی خواهد ماند. کارخانه ها در اولین فرصت به دنبال افزایش قیمت خواهند بود. خریداران هم قبل از متعهد شدن به سفارش‌های جدید، به دنبال نشانه‌های واضح تری از روند بعدی بازارها خواهند بود.


منبع: Meps
ترجمه: مونا تابان شمال

۱۲ شهریور ۱۴۰۲ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۲۹۶
کد خبر : ۶۶,۹۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید