به IFNAA.IR خوش آمدید.
[ سبد خرید شما خالی است ]

چالش های استخراج زغال سنگ در امریکا

چالش های استخراج زغال سنگ در امریکا

پایگاه خبری فولاد ایران- مسائل مربوط به دسترسی به سرمایه، زمان طولانی برای تامین تجهیزات و کمبود نیروی کار برای کار کردن در معادن، بازار زغال سنگ امریکا را به چالش کشیده است.   

در حالی که فشاری در صنعت فولاد دنیا برای تغییر تولید از کوره‌های بلند مصرف‌کننده زغال سنگ به کوره‌های قوس الکتریکی با کربن کمتر وجود دارد که از فولاد بازیافتی به عنوان ورودی اولیه استفاده می‌کنند، این تغییری نیست که به سرعت اتفاق بیفتد و فعالان بازار زغال سنگ متالورژی هنوز نیاز به محصول خود در آینده می بینند. در این راستا یافتن سرمایه گذاری کافی برای حمایت از این صنعت خود چالش بزرگی است.   

به گزارش فولاد ایران، امروزه نسبت به سال 2016 زغال سنگ متالورژی در جهان کمتر تولید می‌شود، علی‌رغم اینکه قیمت‌های بی‌سابقه‌ای در سال‌های اخیر به ثبت رسیده است. به این دلیل نیست که انگیزه اقتصادی برای انجام آن وجود ندارد بلکه به این دلیل است که چالش‌های فیزیکی برای انجام آن وجود دارد.  

به عنوان مثال تولید استرالیا از 189 میلیون تن در سال 2016 امسال به 150 میلیون تن می رسد در حالی که قیمت 100 درصد رشد داشته است. امروزه فقط تولید هند، چین، مغولستان و روسیه رشد داشته است. استخراج زغال سنگ به سرمایه گذاری بیشتر برای ثابت نگه داشتن تولید نیاز دارد و کمبود سرمایه موجب افت تدریجی تولید می شود.   

منبع: platts

ترجمه: مونا تابان شمال

۲۱ آبان ۱۴۰۲ ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۲۸۰
کد خبر : ۶۷,۷۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید